Вітаємо конкурсантів ІХ обласного фестивалю «Заяви про себе і свою професію» в рамках свята «Бурштинова осінь» за зайняте перше місце в Арт-класі «Кондитерське мистецтво»!!!

By:

З метою популяризації робітничих професій готельно-ресторанного господарства  5 жовтня в рамках свята «Бурштинова осінь» на території ресторації «Добра хата» в с. Зміїнецьучнівсько-педагогічний колектив ДПТНЗ «Луцького ВПУ» взяв участь у ІХ обласному фестивалі «Заяви про себе і свою професію».

Під керівництвом майстра виробничого навчання Кравчук Наталії Федорівни взяли активну участь учні І-го курсу групи № 13 з професії «Кухар, кондитер». Особливо здивували своєю вишуканістю, креативністю, неповторністю, смаковими властивостями кондитерські вироби, приготовлені учнями, що представлені були в Арт-класі сучасного кулінарного мистецтва: франузький десерт «Макарон», тістечка мусові «Діабелла», «Брауні», десерт «Три шоколади», морквяний «Трайф», капкейки, грейпфрутовий торт, покритий дзеркальною глазур’ю і ін… Хотілося б відмітити ученицю групи № 13, Микиту Олександру, котра продемонструвала свої здібності, зацікавила і здивувала членів незалежної експертної комісії своїми кондитерськими навиками, котрі сьогодні користуються попитом серед споживачів кондитерських солодощів. Особливо було приємно, коли високоповажному члену журі з  Франції, Жан-Луї Дюжеру прийшовся до смаку один із запропонованих десертів, французький десерт «Макарон».

Незалежне журі фестивалю високо оцінило смакові якості та особливості сучасних технологій приготування представлених на конкурс кондитерськихсмаколиків та вручили диплом за зайняте І-е місце в Арт-класі «Кондитерське мистецтво» та цінний подарунок, аерогриль.

Вітаємо конкурсантів ІХ обласногофестивалю «Заяви про себе і свою професію» за зайняте перше місе в Арт-класі «Кондитерське мистецтво»!!!

Бажаємо подальших професійних успіхів та перемог!


Comments are closed.