З Днем працівника освіти!

By:

Там, де в кожнім слові рух і дія,

Де жадання, прагнення у даль,

Там , де сива казка молодіє,

Новий гарт приймає стрімко сталь,

Народилось це прекрасне свято,

Закружляло вихором тепла,

Землю облетіло, щоб сказати:

«Працівникам освіти України всім хвала!»

 

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Саме в першу неділю жовтня усі навчальні заклади нашої країни відзначають свято –  День працівників освіти. Цей день є для Вас, дорогі педагоги, особливим. Це святкове вбрання, аромат квітів, кульки, звучання святкової музики, панування святкового настрою.

4 жовтня, напередодні святкування Дня працівників освіти, в актовому залі нашого училища відбувся урочистий концерт. З теплими вітальними словами звернувся директор училища Володимир Романюк: «У цей світлий і надихаючий день ми відзначаємо знакове для всіх свято – День працівників освіти. Свято, котре звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Свято скромних і достойних людей. По-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри і любові. Сьогодні кожен з нас мимоволі згадує свого Вчителя. Людину, котра долучила нас до книги, запалила іскорку знань, стала для нас старшим другом і тактовним наставником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами». З нагоди свята побажав усім освітянам успіхів у благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги, витримки, благої долі і всього найкращого, що є у багатогранному житті.

Традиційно у цей день педагоги та працівники училища за високі досягнення у навчанні та вихованні молодого покоління, за багаторічну та сумлінну працю отримали грамоти та подяки, які вручив директор училища Володимир Романюк.

Після офіційної частини привітань та нагороджень, на усіх чекав святковий концерт за участю учнів учасників художньої самодіяльності училища, які розважали своїх викладачів, майстрів та працівників щирими вітаннями та подяками, теплими промовами та віршованими рядками, які були наповненні лише найщирішими побажаннями, позитивними емоціями та веселими сценками. Свято було насичене і яскравими пісенними номерами наших учнів.   Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

Шановні освітяни! Бажаємо вам усього найкращого, а головне – здоров’я і довголіття, щоб ви навчали ще не одне покоління учнів і кожен рік зустрічали своїх випускників з вашими милими усмішками на обличчях, які кожен з них запам’ятає назавжди!

Зі святом, училищна родино! Наснаги тобі, добра і процвітання!


Comments are closed.