Загальноучилищні батьківські збори

By:

Сім’я – це початок усіх початків та надійна гавань, звідки дитина вирушає у світи і куди з радістю повертається. Вступ до професійно-технічного навчального закладу – це важлива подія в житті дитини, що знаменує новий етап розвитку, пов’язаний із входженням у новий соціум. Одне з головних завдань викладачів та адміністрації у роботі з батьками – допомогти їм краще зрозуміти свою дитину, її внутрішній світ, її інтереси та захоплення. Саме тому,  23 жовтня 2018 року відбулися загальноучилищні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання освітнього процесу в училищі, проаналізовано основні напрямки  роботи освітнього закладу, обговорено  вікові проблеми підлітків та шляхи їх вирішення, а також роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей.

Перед батьками виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Алла Степанівна Тортина, яка зупинилася у своїй доповіді на загальних питаннях функціонування навчального закладу, розповіла присутнім про основні напрями роботи педагогічного колективу  училища за минулі роки та перспективи на майбутнє. Вона зазначила що сучасна сім’я є головною ланкою у вихованні дитини і саме сім’я має забезпечити дитині  належні матеріальні та педагогічні умови для інтелектуального, фізичного, морального та духовного розвитку, саме батьки власним прикладом повинні сприяти вихованню дитини, а педагогічний колектив всіляко буде сприяти та допомагати.

На основних напрямках виховної роботи  в училищі, проживання в гуртожитку, харчування учнів, дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, порушення учнями дисципліни, соціально-психологічний супровід учнів із соціальнонезахищених сімей зупинилася заступник директора з виховної роботи Ірина Святославівна Свірська.. З її доповіді присутні батьки довідались не тільки про найпоширеніші загальні виховні проблеми, які виникають у молодіжному середовищі, а й отримали прикладні поради щодо вирішення таких проблем і, головне – щодо їх попередження.

Небезпечні тенденції в молодіжному середовищі, їх прояви та наслідки, а також шляхи попередження непоправних наслідків спільними зусиллями в тандемі батьки-педагоги-правоохоронці були темою для розмови начальника сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Волинській області Інни Петрівни Остапович. Основна увага зверталася на необхідність тісної співпраці педагогічного колективу та батьків у  попередженні  вживання учнями наркотичних засобів, алкоголю, профілактиці правопорушень та злочинів.    Інна Петрівна ознайомила батьків із ймовірними загрозами учням під час користування Інтернетом, користуючись яким діти не тільки відчувають себе самостійними та незалежними, відкривають нові можливості, але їх можуть спіткати не дуже приємні сторони віртуального світу – це доступ до так званого «дорослого» контенту та загроза учням такого явища, як кібербулінг – тобто переслідування інших осіб з використанням сучасних електронних технологій: ІНТЕРНЕТу, зокрема соціальних мереж.

Голова батьківського комітету училища Вікторія Василівна Ярмолюк привітала  батьків з тим, що вони стали частиною дружнього колективу навчального закладу та висловила впевненість, що завдяки спільним зусиллям батьків та педагогів молодь стане у майбутньому висококваліфікованими робітниками, конкурентними на сучасному ринку і просто гідними громадянами нашої неньки України.

Після загальних зборів батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками та майстрами виробничого навчання своїй дітей і детальніше обговорити питання, що стосуються окремо кожної  навчальної групи.


Comments are closed.