Освіта – сьогодні, кар’єра –  завтра!

By:

16 квітня 2019 року наше училище гостинно приймало  учасників II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії кухар 4 розряду, де 11 переможців училищних конкурсів із закладів професійної (професійно-технічної) освіти області мали змогу продемонструвати свої професійні знання та вміння. Наше училище представляв учень 33 групи Андрій Миронюк (майстер виробничого навчання Боярчук Н.І.).

Конкурс оцінювало компетентне журі, яке очолював голова осередку Волинської області Асоціації кулінарів України Микола Наход, викладачі Луцького кооперативного коледжу Львівського торгово-економічного університету Наталія Дарчич та Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Тетяна Новосад.

Конкурс проходив у два тури: теоретичний та практичний. Майбутні кухарі продемонстрували свої теоретичні знання зі спецпредметів та практичні вміння в приготуванні курячого фаршированого філе й складного гарніру з овочів та смажених яблук в тісті.

Учасники конкурсу вирізнялися творчістю і креативністю подачі приготованих страв, бо кухар – це в першу чергу творець. Творець  прекрасного, смачного, привабливого. Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того, щоб творити, і щоб стати кухарем, необхідно мати хороший смак та  творчу натуру.

Конкурс проходив в доброзичливій атмосфері та здоровій конкуренції.

За рішенням журі були визначені переможці конкурсу. Наш Андрій Миронюк здобув почесне третє місце, з чим його і вітаємо та зичимо творчих професійних здобутків!

Інформацію про проведення конкурсу висвітлило місцеве громадське телебачення «Сфера-ТВ» на своєму каналі.


Comments are closed.