Благодійна акція «Великоднє милосердя»

By:

Великодню передує Великий піст, який в християнській традиції є періодом очищення перед святом Воскресіння, коли варто замислитись над своїми вчинками, провести час з особливою духовною користю. В наш модерний час не так легко строго дотримуватися всіх канонів, та й сама ідея Посту, часто зводиться до банального утримання від м’ясних страв, відсуваючи на задній план ідею очищення, милосердя і підтримку. А практика чеснот і добрих діл завжди була однією із складових Великого посту. Обмежуючи себе в чомусь, ми можемо віддати це ближньому,  якому потрібна допомога. І наше милосердя повернеться сторицею.

Протягом квітня місяця у ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» тривала благодійна акція «Великоднє милосердя» – збір іграшок, подарунків, одягу для діток з особливими освітніми потребами. Усі учні училища долучилися до акції, відмовившись від зайвих розваг чи витрат, що стало прикладом справжнього християнського милосердя.

24 квітня 2019 року учнівське самоврядування під керівництвом заступника директора з виховної роботи               Ірини Свірської відвідали дошкільний спеціалізований заклад «Сонечко» у м. Ківерці. Учні роздали діткам подарунки та мали можливість побавитися із вихованцями закладу на ігровому майданчику.

Нести добро і милосердя – це той крок, який принесе внутрішнє задоволення нашій душі і допоможе ближньому.

Наш спільний, навіть невеликий внесок зміг подарувати радість для дітей!

Будьмо ближніми один до одного, поділімося світлом!


Comments are closed.