Тренінг «Світ дітей, світ батьків»

By:

17.05.2019 року практичним психологом Луцького ВПУ Михайловою Л.І. був проведений комунікативний тренінг «Світ дітей, світ батьків», учасниками якого стали учні першого курсу.

Мета тренінгу: «Формування емоційно-позитивного ставлення один до одного; зняття напруги у сімейних взаєминах».

Сім’я дає змогу задовольнити значну частину фізичних і духовних потреб людини. Це найбільш надійний духовний притулок особи. Англійці кажуть: “Мій дім — моя фортеця”. Сім’я, дім — це те місце, те коло особистісно значимих людей, де кожного з нас чекають, люблять, готові зрозуміти і допомогти, де є однодумці, друзі, де панують взаємоповага, взаємна моральна і правова відповідальність. Це певна сукупність людей, які живуть одне для одного, які віддають своє життя одне одному і життя яких не просто спільне, а значною мірою єдине. Чоловік і дружина живуть одним життям. Діти — це істотна частина життя матері і батька. Життя матері і батька — це істотна частка життя дітей. Причому і матеріального, і економічного, і духовного.

Учасникам було запропоновано зробити колаж «Шлях до ідеальної сім¢ї», який вони робили і обговорювали з великим ентузіазмом.

При проведенні тренінгових вправ учасники відчули свою цінність для групи, усвідомили важливість вияву індивідуальності. Водночас кожний учасник зміг відчути себе частиною єдиної команди, яка приймає і підтримує його.


Comments are closed.