Свято Профтехосвіти області!

By:

30 травня 2019 року колектив ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» під керівництвом директора училища Романюка В.В. взяв участь в обласному святі Професійної освіти, яке відбулося  на театральному майдані м. Луцька. Учасників свята вітали начальник управління освіти науки та молоді Волинської ОДА Людмила Плахотна, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк та голова Волинської обласної облдержадміністрації Олександр Савченко, який наголосив на важливості професій, підкреслив, що професійно-технічна освіта є невід’ємною складовою системи освіти України. «Ми повинні модернізувати освіту, – зауважив посадовець. – Тому потрібно створювати умови, аби заклади розвивалися і давали ще більше можливостей для своїх учнів». За словами організаторів, захід має на меті відродити престиж робітничих професій та провести профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Луцька та області.

Учні нашого училища мали честь від імені усіх закладів (професійно-технічної) освіти області, вшановуючи пам’ять загиблих на Сході України випускників та учнів  училищ, покласти квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – загинули за єдність».

В рамках свята відбулась ярмарка – продаж виробів, виготовлених учнями та майстрами виробничого навчання. Колектив нашого закладу освіти продемонстрував творчий підхід у підготовці до свята, високий рівень фахової підготовки. Продукція нашого училища, представлена на святі, вирізнялась  з поміж інших навчальних закладів освіти високим рівнем виконання, інноваційними ідеями, креативністю.

Учні та майстри в/н з професії «Кухар, кондитер» представили на ярмарці широкий вибір кулінарних і кондитерських виробів. Бармени готували та презентували вишукані шарові коктейлі та групові змішані напої, які з насолодою смакували всі охочі. Деталі та заготовки з металу, виготовлені під час виробничого навчання, представили учні з професії «Верстатник широкого профілю».

Свято супроводжувалося виступами учасників художньої самодіяльності. Цьогоріч училище представляв дует талановитих учнів у складі Регіни Мариняк та Ігора Збируна.

У підсумку свята наш навчальний заклад був нагороджений грамотою управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та подарунком за зайняте ІІІ місце за підсумками роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. Почесною грамотою від Асоціації кулінарів України був нагороджений за високу творчу ініціативу, вагомий внесок у розвиток кулінарного мистецтва старший майстер Сергій Псалтира.

Вперед до нових успіхів та звершень!

 


Comments are closed.