«Вдячність і шана нині лине Вам,дорогі освітяни!»

By:

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня щороку відзначають День працівників освіти. 3 жовтня 2019 року з нагоди свята учні Луцького вищого професійного училища підготували святковий концерт.  Це чудове свято  в актовій залі зібрало усіх працівників, учнів, батьків, гостей.

З теплими вітальними словами звернувся директор училища Володимир Романюк: «У цей світлий і надихаючий день ми відзначаємо знакове для всіх свято – День працівників освіти. Свято, котре звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Свято скромних і достойних людей. По-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри і любові. Сьогодні кожен з нас мимоволі згадує свого Вчителя. Людину, котра долучила нас до книги, запалила іскорку знань, стала для нас старшим другом і тактовним наставником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами». З нагоди свята побажав усім освітянам успіхів у благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги, витримки, благої долі і всього найкращого, що є у багатогранному житті.

Традиційно у цей день педагоги та працівники училища за високі досягнення у навчанні та вихованні молодого покоління, за багаторічну та сумлінну працю отримали грамоти та подяки, які вручив директор училища.

Учасниками художньої самодіяльності до концерту були підготовлено чимало цікавих номерів. Перед глядачами свята виступили дівчата гуртків естрадного  та вокального співу, учасники хореографічного колективу «Нова генерація». Також увазі присутніх був запропонований гумористичний номер, який виконав учень Валентин Качула. Між номерами лунали щирі слова вітання і подяки на адресу тих, хто присвятив себе благородній викладацькій справі. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

Шановні освітяни! Бажаємо вам усього найкращого, а головне – здоров’я і довголіття, щоб ви навчали ще не одне покоління учнів і кожен рік зустрічали своїх випускників з вашими милими усмішками на обличчях, які кожен з них запам’ятає назавжди!

Зі святом, училищна родино! Наснаги тобі, добра і процвітання!


Comments are closed.