Шановні колеги та учні!

By:

14 жовтня у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва, День заснування Української Повстанської Армії та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

І сьогодні на нашій рідній землі війна. І сьогодні наші воїни виборюють так потрібну для нас перемогу, заради відновлення миру, заради майбутнього України.

Батьківщина пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів Вам та Вашим рідним і близьким. Нехай Пресвята Богородиця покриває Святою Покровою Український народ та наше військо, повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Адміністрація


Comments are closed.