Вибори Президента учнівського самоврядування училища

By:

21 жовтня 2019 року відбулися вибори Президента учнівського самоврядування Луцького вищого професійного училища. За право бути Лідером боролися  три кандидати: Микита Олександра, учениця  групи № 23 професії «Кухар, кондитер», Киришко Вероніка, учениця групи № 13 професії «Кухар, кондитер» та Ващук Максим, учень групи № 3Т професії «Кухар, кондитер». З передвиборчими програмами кандидатів можна було ознайомитися на інформаційній дошці у вестибюлі нашого навчального закладу.

Захід розпочався зверненням координатора учнівського самоврядування заступника директора з виховної роботи Ірини Святославівни Свірської, яка окреслила план роботи виборчої комісії та побажала успіху кандидатам у  Президенти учнівського самоврядування.

Продовжилася зустріч з докладних презентацій передвиборних програм. Учні ставили запитання претендентам на голову учнівського самоврядування щодо їх програм та цілей.

Практичний психолог Людмила Іванівна Михайлова ознайомила з порядком голосування на виборчій дільниці та провела процедуру обрання лічильної комісії.

У день виборів усе відбувалося, як на звичайній виборчій дільниці: списки учнів, бюлетені, скринька для бюлетенів, не було лише  кабінки для таємного голосування. Спостерігачі слідкували, щоб усі дотримувалися правил таємного голосування.

За результатами виборів Президентом учнівського самоврядування стала Олександра Микита, за яку проголосувала більшість учнів із загальним відсотком 83. Ми вітаємо Олександру з новою посадою і сподіваємось, що вона виконає всі свої обіцянки, не залишивши поза увагою жодного пункту своєї агітаційної програми. Успіхів!

 


Comments are closed.