Випускаються наші автослюсарі

By:

9 лютого 2016 року в методичному кабінеті училища відбулось урочисте вручення дипломів випускникам групи №37, які здобули освіту кваліфікованого робітника за професією «Слюсар з ремонту автомобілів».

Випускників привітав директор училища Володимир Володимирович Романюк, який високо оцінив досягнення, успіхи та перспективи випускників та наголосив на тому,. що самостійне життя – це нелегкий шлях, на якому може бути безліч пасток, справитися з якими допоможуть загальнолюдські цінності – знання, любов і воля до праці.

Майстер виробничого навчання Микола Антонович Свирида та класний керівник Наталія Петрівна Ковальчук, у своїх виступах звернули увагу на те, що де б не були їхні вихованці у майбутньому, як би не склалася їхня доля, пам’ятали б про училище, майстрів та викладачів, яким зобов’язані своїми знаннями і вміннями.

Від імені випускників слова подяки педагогічному колективу прозвучали від старости групи Валентина Бохонка та його товариша по групі Андрія Суворова.

Теплі слова про керівництво групи та педагогічний колектив училища прозвучали також і з вуст Івана Гуреєва, брата та опікуна випускника Михайла Гуреєва.

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ!


Comments are closed.