Шануємо великих геніїв

By:

10 лютого 2016 року в училищі відбувся конкурс читців творів Тараса Шевченка та Лесі Українки, в якому взяли участь учні І, ІІ та ІІІ курсів.

Зі словами привітання до учасників конкурсу звернувся заступник директора з НВихР Овсянніков Валерій Миколайович. Зокрема, закликав учнів не забувати і вивчати творчість великих титанів української літератури Тараса Шевченка та Лесі Українки, керуватись у житті їхніми настановами і любити Україну так, як її любили наші генії. Побажав учням бути цілеспрямованими, наполегливими, творчими.

Методист училища Пальчук Любов Василівна звернула увагу на те, що творчість Тараса і Лесі залишається актуальною і в наш час. Мудрі і пророчі слова видатних поетів були дороговказами на шляху до нашої незалежності. Навіть у наш неспокійний час, коли іде війна, відбуваються зміни у державі, поезії Тараса Шевченка та Лесі Українки є невичерпним джерелом віри і надії на кращу долю.

На конкурс учні підготували твори, у яких звучить ідея соборності України, заклик до боротьби за свободу, змальовані біль і страждання знедоленого українця. 19 учасників конкурсу розкрили справжні  таланти декламаторів.

Отож, вітаємо переможців:

І місце – Костечко Віра (16 гр.)

ІІ місце – Павлосюк Катерина (26 гр.), Душко Вадим (35 гр.)

ІІІ місце – Петрук Катерина (38 гр.), Шостак Ілля (22 гр.),  Нахамець Богдан (17 г р.)

Висловлюємо щиру вдячність за активну участь у конкурсі таким учням:

Котеговій Надії (26 гр.), Алексюку Павлу (28 гр.), Шпак Марії (28 гр.), Іванюк Аліні (28 гр.), Дмитрук Катерині (23 гр.), Самолюк Ірині (18 гр.), Пундик Іванні (28 гр.), Бабику Михайлу (34 гр.), Ткаченку Олександру (28 гр.), Сороці Андрію (25 гр.), Федосюк Іванні (13 гр.), Круть Олені (13 гр.), Домарецькій Олесі (16 гр.)

 


Comments are closed.