Наш Творчий Звіт

By:

Цього року творчий звіт художньої самодіяльності училища на тему:«УКРАЇНА – ЦЕ МИ» було присвячено вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні та  відбувся 17 лютого 2016 року в актовій залі училища.

Керівники гуртків Юрій Некритюк, Сергій Гурський, Любов Батова представили патріотичну за змістом та насичену різноманітними жанрами програму, окрасою якої стали: пісня на слова Т. Василько та музику Євгена Заставного «Повір Україно» у виконанні учня 28-ї групи Петра Коханця, пісня з репертуару групи Kadebostany «Castle in the Snow» у виконанні дуету «Вітер надії» у складі Дарини Панченко та Петра Коханця, пісня на слова та музику Наталії Май «А ми дівчата з України»у виконанні жіночої вокальної групи «Журавочка» та український народний танець «Повзунець», який продемонстрували вихованці танцювального гурту «Нова генерація».

За відгуком заступника директора Волинського державного центру естетичного виховання учнів ЗПТНЗ Наталії Чапко, творчий звіт художньої самодіяльності училища відбувся на високому організаційному та художньо-естетичному рівні.

 


Comments are closed.