Тиждень української літератури в ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище»

By:

 

З приходом весни кожного року в училищі відбувається своєрідне свято українського художнього слова, яке традиційно називають Тижнем української літератури.  Цьогоріч це свято охопило набагато більший період, тому доречно було б назвати його Місячником української літератур.

У рамках цього свята було проведено перший етап Конкурсу юних читців творів Т. Г. Шевченка. Учениця групи № 12 Ангеліна Боярчук  посіла перше місце і буде захищати честь училища на обласному етапі Конкурсу.

Переможницею першого етапу Конкурсу юних поетів, художників, композиторів, народних умільців «З цілющого джерела рідної  землі черпаємо наснагу (номінація «Поезія») стала учениця групи №32  Наталія Боярчук.  Вона буде презентувати власний поетичний доробок на обласному етапі Конкурсу.

Викладачами кафедри української мови та літератури  М. В. Васильчук,  В. Я. Романюком, Т. В. Сохацькою, Л. В. Пальчук організовано випуск радіогазет та стінгазет, проведено виховні години, лекції, бесіди, вікторини, конкурси малюнків, присвячені Дню рідної мови, 149-й річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка та 90-літтю Ліни Костенко, організовано культпохід у драмтеатр ім.. Т. Г. Шевченка на перегляд вистави «Лісова пісня» Лесі Українки, учням запропоновано написати відгуки на постановку драми-феєрії.

Викладач української мови та літератури Т. В. Сохацька разом з групою № 3 Т презентувала  до уваги учнів училища літературно-музичну композицію «Маю день, маю мить, маю вічність  собі на остачу», присвячену ювілейній даті Ліни Василівни Костенко.

Працівники бібліотеки училища Т. В. Семенюк та О. О. Франчук разом з учням організували книжкову виставку «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», присвячену  творчості геніальної поетеси сучасності.

Адміністрація училища також заохочує учнів до участі в конкурсах, різноманітних заходах шляхом матеріального винагородження.


Comments are closed.