Свято Випускника

By:

19  лютого 2016 року в училищі  відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника випускникам 43-ї  групи, що здобули в нашому училищі професію “Кухаря, кондитера”.

Директор училища  Володимир Володимирович Романюк у своєму вітальному слові висловив надію, що у випускників попереду щасливе і радісне майбутнє. Але водночас він застеріг юнаків та дівчат про те, що саме по собі воно таким не буває. Для того щоб знайти себе у житті, потрібно проявити не аби яку настирливість, не аби яку наполегливість і велику принциповість. Досягти ж цього можна тільки самовідданою працею.

Щиросердечно привітала зі святом своїх вихованців класний керівникОксана Хомівна Бурлак, яка кожному без виключення дала практичні поради, як не розгубитись та сміливо крокувати складними дорогами життя.

Випускниці Наталія Булік та Олександра Наумчик продемонстрували всім присутнім веселі презентації, в яких висвітлювались найбільш важливі та яскраві моменти їхнього студентського життя.

Бажаємо нашим випускникам щастя, здоров’я, радості і любові, здійснення всіх мрій і бажань. Нехай у них попереду будуть тільки світлі і сонячні дні.

У ДОБРУ ПУТЬ!


Comments are closed.