“Музика барв і кольорів”

By:

У березневі дні у читальному залі бібліотеки розпочалася казка барв і думок, втілена у виставці картин, малюнків, виробів декоративного мистецтва. Ілюстрована виставка «Музика барв і кольорів» знайомить учнів з багатством українського національного живопису, розвиває увагу, фантазію, естетичний смак, любов до мистецтва.

У години творчості занять гуртка «Мозаїка барв» керівник Литвин З.Г. знайомить учнів з кращими зразками творів живопису К. Трутовського, Ф. Кричевського, М. Пимоненка, Т. Шевченка, К. Білокур, М. Приймаченко. Закріплює навички роботи з фарбами, розвиває комбінаторні здібності та вміння утворення композиції, виховує в учнів уважність, допитливість, почуття прекрасного, національну гордість, любов до рідного краю. На заняттях гуртка вихованці знайомляться з методикою малювання на вощеному папері, з видами писанок та способами їхнього розпису, виготовляють і оздоблюють карнавальні маски, творять рослинні композиції, складають фігурки з паперу – оригамі.

Учні брали участь в конкурсі дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», «Посміхнемось щиро Вишні», «Таланти третього тисячоліття», «З цілющого джерела рідної землі черпаємо наснагу», «Охорона праці очима дітей».

Учень 12 гр. Кухарчук Артем зайняв I місце в конкурсі за роботу «Захистимо Україну», Мацюк К.А. гр. 38 за роботу «Я споживаю українське» в номінації конкурсу «Я пізнаю якісну продукцію» зайняла III місце.

Ознайомитися з видами декоративно-ужиткового мистецтва допомагають книги, що представлені в бібліотеці училища.

 


Comments are closed.