Розщеплені на атоми

By:

Протягом квітня 2016 року в училищі проводились заходи  присвячені 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи.

В бібліотеці училища  було розгорнуто книжкову виставку на тему: «26 квітня – день Чорнобильської трагедії», яка висвітлює події, пов’язані з ліквідацією аварії на Чорнобильській атомній станції.

Організовано виставку інформаційних матеріалів (плакатів, стіннівок) в вестибюлі училища під гаслом: «Розщеплені на атоми».

Класні керівники протягом 18-26 квітня 2016 року провели в групах інформаційно-просвітницькі години, присвячені 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 2016 року учні училища поклали квіти до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» в м. Луцьку.

В актовій залі для учнів першого та другого курсів проведено єдиний урок «Українська катастрофа 1986 року та її вплив на здоров’я і генофонд нації» під час якого виступили: заступник директора з НВихР Валерій Овсянніков, інженер з ОП, полковник запасу, Франц Михальський та викладач історії Анатолій Вознічук. Також до уваги учнів було продемонстровано документальний фільм «Битва за Чорнобиль», в якому учні змогли побачити  документальні кадри із життя людей до аварії на ЧАЕС, хроніки операцій з евакуації населення та ліквідації наслідків трагедії тощо.


Comments are closed.