День цивільного захисту і здоров’я

By:

З метою забезпечення високої готовності та оперативності реагування на надзвичайні ситуації та пропаганди здорового способу життя 20 квітня 2021 року в ДПТНЗ «Луцьке ВПУ»  проведено «День цивільного захисту».

Основною метою дня була практична перевірка здатності учнів грамотно та чітко діяти під час   виникнення надзвичайних ситуацій та вміти зберегти своє життя та  здоров’я;виховання впевненості учнів в ефективності заходів, як проводяться ЦЗ;формування в учнів морально-психологічних якостей: відваги, витримки, спритності, мужності; вміння надавати першу медичну допомогу; виявлення своїх фізичних вмінь в різних видах спорту

До проведення Дня цивільного захисту і здоров’я був залучений  весь керівний та командно-начальницький склад ЦЗ, особовий склад невоєнізованих формувань ЦЗ, постійний склад студентів всіх курсів.

Основними заходами, що проводились в День ЦЗ і здоров’я були: збір постійного складу училища; перевірка укомплектованості та оснащеності формувань та їх дії за призначеннями; виставка приладів радіаційного та хімічного спостереження, індивідуальних засобів захисту; проведення проти пожежних та евакуаційних заходів;відпрацювання дій відповідно «Плану дій у НС» по сигналу «Увага всім»  тренування юнаків у виконанні нормативів з ЦЗ і тренування дівчат з медико-санітарної підготовки; змагання в армреслінгу, бігу серед хлопців і дівчат на різні дистанції, перетягування канату, гирьовий спорт, силова естафета.

В ході тренування проведені тактико-спеціальні навчання з невоєнізованими формуваннями училища, які практично відпрацювали свої дії по даних надзвичайних ситуаціях. Командири формувань приймали обґрунтовані рішення.

Допомогу з підготовки і проведення Дня ЦЗ надали особливий склад 1 ДПРЗ (керівник – заступник начальника частини 2 ДПРЧ ГУДСНС України у Волинській обл. майор служби ЦЗ Сергій Матвійчук), провідний фахівець Луцького МРВ капітан служби ЦЗ Юрій Дмитрук, керівник громадської організації «Козацьке стрілецьке братство» отаман Володимир Перчук.


Comments are closed.