ВІДЕО – ФЛЕШМОБ «ВИШИВАНКА ЄДНАЄ УКРАЇНЦІВ»

By:

Я вишию сорочку кольорову     

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду…

Цьогоріч День вишиванки припадає на 20 травня.

До Дня свята  педагогічний та учнівський колективи ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» підготували відео –  флешмоб «Вишиванка єднає українців».

«Вишиванка єднає українців» – такий флеш-моб ми присвятили цьогорічному Всесвітньому дню вишиванки, святу, яке стало улюбленим та традиційним у нашому навчальному закладі.

День вишиванки — це не лише свято національної свідомості, патріотизму, а й краси та дружби. Свято національного костюму спрямоване на те, щоб зберегти історичну цінність української традиції створення і носіння вишиванок.     День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

У кожного українця є своя вишиванка – найдорожча, найулюбленіша. Розкажіть про ту, яку любите найбільше, передайте естафету флеш-мобу друзям та запросіть їх долучитися до самого Всесвітнього дня вишиванки. Покажемо всьому світу, скільки нас є. Коли ми єдині, тоді непоборні.

 


Comments are closed.