Луцьке вище професійне училище серед переможців фестивалю “Вишиті обереги єднання”

By:

 

24 травня 2020 року у Палаці культури міста Луцька відбулось вручення відзнак переможцям конкурсу на краще креативне оформлення міста вишитими рушниками в рамках фестивалю “Вишиті обереги єднання”. У заході взяли участь заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

Фестиваль відбувся за ініціативи заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, а Луцька міська рада вже вкотре долучилася до його організації. 10 травня лучани та мешканці міської територіальної громади прикрасили вишитими рушниками фасади своїх будівель, вітрини магазинів та закладів. У дійстві взяли участь і виконавчі органи міської ради, оформивши рушниками вікна та фасади адмінприміщень. Онлайн голосування за краще оформлення розпочалось 12-го травня.

“Цей захід був покликаний не тільки виховати естетичні відчуття, а й сприяти формуванню дружньої атмосфери між колективами нашої великої громади, вшанувати давні обереги українського народу. Прийміть найщиріші вітання і слова подяки за активну громадську позицію від міського голови Ігоря Поліщука. Дякуємо вам за те, що ви дослухаєтесь та підтримуєте усі наші ініціативи”, – привітала Ірина Чебелюк учасників та переможців.

У свою чергу, Віталій Іваницький від оргкомітету висловив вдячність Луцькій міській раді та міському голові Ігорю Поліщуку за підтримку та сприяння в організації фестивалю.

ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» було визнано одним із переможців фестивалю серед навчальних закладів на краще креативне оформлення навчального корпусу вишитими рушниками. Заступник міського голови Ірина Чебелюк вручила директору училища Володимиру Романюку Подяку Луцької міської ради та нагородила цінним подарунком.

 

Щиро дякуємо педагогічному та учнівському колективу за участь у фестивалі та визнану перемогу!

 


Comments are closed.