З Днем Державного прапора та 30- річницею Незалежності України!

By:

 Шановний трудовий і учнівський колектив

 Луцького вищого професійного училища!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного прапора

та  30- річницею Незалежності України!

 

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Святкуймо найвеличніший цьогорічний ювілей – 30 –річчя Незалежності України з щирою любов’ю  в серцях до рідної землі, до свого народу, до нашої держави!

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

У скорботному мовчанні низько схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав життя за цілісність і незалежність Украіни!

У теперішні нелегкі дні спільно й непохитно ми усі далі будемо відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх нас!

 

Слава Україні! Героям Слава!

 


Comments are closed.