«Наш символ державотворення та національної єдності» 30 років з часу затвердження національного  синьо-жовтого стягу Державним прапором України!                                      

By:

28 січня виповнюється 30 років з часу затвердження національного синьо-жовтого стягу Державним прапором України!

З нагоди річниці Дня затвердження державного Прапора учнівське самоврядування ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» організувало та провели флешмоб «Наш символ державотворення та національної єдності».

Державний Прапор України – це наша гордість, наша національна святиня із багатовіковою історією свого існування. Щорічно День державного Прапора України відзначається  23 серпня на загальнодержавному рівні з гучними урочистостями, які славлять велич українського народу та його традицій. На атласному полотнищі національного знамена міцними нитками прошитий довгий шлях державотворчого процесу – омріяного й вистражданого нашим сильним, терплячим і незламним народом. Формування поваги до національної символіки нерозривно пов’язане з високими патріотичними почуттями, з любов’ю до рідного краю та Батьківщини.

Історія сучасного святкування Дня державного Прапора бере свій початок із 1990 року, коли його відзначення відбувалося на муніципальному рівні в Києві. 24 липня синьо-жовтий прапор було піднято над столичною мерією. 4 вересня 1991 року національний прапор України було піднято над будинком парламенту. 18 вересня 1991 року президія Верховної Ради України своєю постановою “Про прапор України” фактично надала двоколору статус офіційного прапора.

28 січня 1992 року ВРУ прийняла постанову «Про затвердження державним прапором України національного прапора», яким вже офіційно затвердила прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого.

ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» вітає з Днем затвердження державного Прапора! Нехай небо буде мирним і такого ж чистого блакитного кольору, як на нашому державному прапорі, а ниви рясніють щедрими золотими врожаями. Нехай Ваше життя буде яскравим і багатим, як наш Державний стяг.

 


Comments are closed.