Батько наш – Бандера, Покрова – наше свято

By:

 

14 жовтня – день, коли серця мільйонів українців переповнюються  гордістю та хвилюванням. Цьогоріч у  християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисників і захисниць України, День українського козацтва та 80-річчя  створення Української повстанської армії. Ці знаменні дати  нероздільно пов’язані між собою військовими традиціями, героїзмом, історією воїнства, боротьбою за державність.

14 жовтня –  свято звитяги українського лицарства,  день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за незалежність України.

Ми, учасники освітнього процесу Луцького вищого професійного училища, свято бережемо  традиції українського народу,  захоплюємося мужністю і героїзмом захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України. У скорботному мовчанні  ми віддаємо глибоку  шану тим, хто поклав своє життя на олтар  самостійності України . Шлемо сердечні вітання  воїнам – захисникам, які на фронті чинять нечуваний спротив російському агресору, зичимо  їм та їхнім родинам міцного здоров’я, добра, щастя. Бажаємо всім українцям  мужності й стійкості, незламної сили духу й  святої  віри в неминучу нашу перемогу в кровопролитній російсько – українській війні . Нехай Пресвята Богородиця покриє українську багатостраждальну землю своїм святим омофором, захистить від ворожих куль і ракет, від зла і насильства. Нехай “…згинуть  наші воріженьки, як роса на сонці”, й “… запануєм і ми, браття, у своїй сторонці”. Нехай  серце  кожного українця сповнює  вірою та  надією  гасло  сьогоднішнього свята: «Боролись! Боремось!  Поборемо!»


Comments are closed.