Тиждень професії «верстатник широкого профілю»

By:

25 вересня 2022 року Україна відзначала професійне свято «День машинобудівника».  Враховуючи що машинобудування України займало одну з ключових позицій в економічному секторі країни а в даний час відіграє важливу роль в обороні держави, тому за вже сформованою традицією на протязі тижня з 3.10 по 7.10.2022р. був проведений тиждень професії «верстатник широкого профілю   ». День машинобудівника – це професійне свято тих, хто працюють на підприємствах машинобудування – інженери, конструктори і робітники. Верстатник широкого профілю – це професія, яка поєднує кілька верстатних професій. Верстатне ремесло – не просто технічна спеціальність; це свого роду мистецтво. Адже з грубої заготовки цей фахівець робить акуратну деталь з блискучою поверхнею. Над цим в училищі працює злагоджений колектив. На засіданні методичної комісії був обговорений та затверджений план проведення заходів виходячи з реалій сьогодення.

 

№п/п Назва заходу Дата проведення Відповідальні особи
1 Провести виховні заходи у групах (згідно планування виховних годин) до дня машинобудівника. На протязі тижня

3.10-7.10.22

Класні керівники груп
2 Провести конкурс стіннівок на відповідну тематику. На протязі тижня

3.10-7.10.22

Класні керівники груп
3 Провести урок (майстер-клас) виробничого навчання з професії «верстатник широкого профілю». 5.10.22 Попко В.О.

Група №11

4 Організувати екскурсії на підприємство ПрАТ «SKF-Україна» для груп першого року навчання. На протязі тижня

3.10-7.10.22

Класні керівники та майстри в.н. груп
5 Організувати виставку виробів, які виконують учні машинобудівних професій на уроках виробничого навчання. На протязі тижня

3.10-7.10.22

Майстри виробничого навчання
6 Організувати виставку літератури за професією На протязі тижня

3.10-7.10.22

Бібліотекарі

 

 

Через те, що всі групи крім першого курсу знаходяться на дистанційному навчанні, а деякі проходять практику на підприємствах  (31група та 51група), виховні години до дня машинобудівника проводились дистанційно з використанням різних платформ та ІКТ засобів.

У рамках тижня професії верстатник широкого профілю була  проведена виховна година 7.10.22р. в форматі offline в групі №11 (перший курс, «верстатник широкого профілю»), де також експонувалася виставка стіннівок на тему машинобудівних професій які були виконані учнями різних груп: кл. керівник Сохацька Т.В., викладач спец. дисциплін Шматова О.Ю. Тема заходу «Твоя професія – твоє майбутнє…».

На уроці виробничого навчання 5.10.22  в групі №11,  майстром виробничого навчання Попко В.О., був проведений урок майстер-клас. Заняття було проведене на високому професійному рівні, учні були щиро зацікавленні процесом роботи, демонстрували знання із спец. предметів.

В рамках тематичного тижня також працювала виставка нової професійної літератури у читальній залі бібліотеки:

Також ще в рамках тижня «знань з основ безпеки життєдіяльності» (3.10.22-9.10.22), група №11 з майстром виробничого навчання відвідали виставку пожежно-рятувальної служби Головного управління ДСНС України у Волинській області.

Працюємо для України! Працюємо для перемоги!


Comments are closed.