Вибори голови учнівського парламенту

By:

Одним із способів  залучення  учнів до систематичної участі у навчально-виховному процесі є учнівське самоврядування.

Це своєрідна методична технологія, яка сприяє вихованню в молоді навиків до прийняття самостійних рішень, захисту  прав та свобод учнів , реалізації їхніх інтересів та здібностей .

У ДПТНЗ “Луцьке вище професійне училище”  відбулися  збори учнівського самоврядування , на яких виступили кандидати на пост голови учнівського парламенту. Кожен з них  представив свою передвиборчу  програму. Були внесені  цікаві пропозиції щодо покращення якості навчально – виховного процесу, волонтерської роботи , допомоги ЗСУ,  дітям – сиротам, людям похилого віку, організації в училищі культурно – спортивної роботи, корисного дозвілля тощо.

На зборах шляхом таємного голосування було обрано  голову та членів учнівського парламенту . Учнівське самоврядування більшістю голосів очолив учень групи – 18 (професія : оператор з обробки інформації та програмного забезпечення)  Смірнов Роман. Бажаємо йому та його команді міцності духу, сили волі, творчої креативності для успішної організації роботи в учнівському колективі.


Comments are closed.