Захоплююча  екскурсія

By:

У вихованні молоді важливу роль відіграє екологічна просвіта.  Адже від екологічної культури  суспільства  залежить майбутнє  не тільки  держави, але й усієї планети.

Учні групи-12 Луцького вищого училища, які опановують професію  офіціанта, бармена (майстер виробничого навчання: Підгайна Лариса Богданівна) побували на цікавій екскурсії у Волинському обласному еколого- натуралістичному центрі. Здобувачі освіти ознайомилися  з технологією вирощування мікрозелені в кімнатних  умовах, з  дослідженням ефективності  субстратів, з правилами приготування    страв зі живими вітамінами.  Із захопленням учасники екскурсії спостерігали за різноманітними рибами зі східноєвропейських країн, черепахами африканськими та європейськими, білими жабами з  кігтями,  великим сомом, карасями, які мають вигляд золотих рибок, шиншилами, декоративними кроликами, морськими свинками. Екскурсовод наочно продемонстрував процес поглинання  рослинами-хижаками різних шкідливих комах в умовах акваріума. Здобувачі освіти збагатили свої знання про різноманітний і захоплюючий світ природи, отримали не тільки безліч позитивних емоцій, але й  запрошення на  відвідування занять численних гуртків юних натуралістів, які функціонують в екологічній організації, на майстер-класи з гончарної справи,  з побудови макетів замків з природних матеріалів тощо.

Дякуємо Волинському обласному еколого- натуралістичному центру за  велику роботу у справі збереження  чистого довкілля та  формування екологічної  культури української молоді.


Comments are closed.