Змагання з мініфутболу    

By:

Що таке мініфутбол?  Вікіпедія стверджує, що це – командна спортивна гра з м’ячем за участю двох команд, які складаються від п’яти до восьми гравців, залежно від розмірів поля.   Рух – це життя, а мініфутбол  є одним з  найрухливіших видів спорту. Він сприяє загальному зміцненню організму, серцево-судинної системи,  поліпшенню координації рухів, підвищенню сили, витривалості, формує  вміння працювати в колективі,    вольовий  характер, лідерські якості. Заняття мініфутболом розвивають розумові здібності, уважність, стратегічне й тактичне мислення.

У Луцькому вищому професійному училищі відбулися змагання з мініфутболу на першість училища, приурочені до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Активну участь у змаганнях взяли учні  груп: 11, 12, 15, 17, 25, 27, 35, 1т.  Переможцями стали команди :

1 місце: Група –  35

2 місце: Група – 15

3 місце: Група – 17

Впродовж усіх днів змагань у спортзалі панували позитивні емоції, спортивний азарт,  дружба, взаємоповага.  Викладачі фізкультури ЛВПУ використовують різноманітні інноваційні підходи до викладання, нестандартні форми й методи роботи з метою формування та розвитку  в учнівської молоді доброї фізичної форми, здорового способу життя.


Comments are closed.