День пам’яті Героїв Небесної Сотні

By:

Щорічно 20 лютого відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні.  Під час Революції Гідності загинуло більше ста активістів Майдану, більше тисячі були  поранені, сотні – заарештовані та зазнали жорстоких  тортур.

У Луцькому вищому професійному училищі відбулися виховні  заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Здобувачі освіти стали учасниками флешмобу “Герої не вмирають”. У навчальних групах  проведено години спілкування , на яких учні дізналися  про хронологію революційних подій  зими   2013-2014 року, прочитали поезії про героїчну боротьбу простих людей: студентів, робітників, інтелігенції, селян, озброєних тільки дерев’яними палицями, бруківкою, коктейлями Молотова,  проти силовиків  режиму Януковича.  Про страшні події кривавої зими нагадала  атрибутика Євромайдану, літературно-мистецька виставка   “Пам’ятай, Україно, Героїв своїх”, мелодія пісні – українського реквієму “Гей, плине кача по Тисині…”, кадри  відеофільму  “Зима, що нас змінила”. До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні були проведені змагання з мініфутболу на першість училища. До пам’ятника Героям Небесної Сотні Волині, який знаходиться на Меморіалі слави, покладено квіти. Хвилиною мовчання вшановуємо пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

Подвиг Героїв Небесної Сотні навіки  залишиться в пам’яті прийдешніх поколінь як приклад мужності та героїзму в боротьбі за європейський вибір  розвитку України. Герої не вмирають!


Comments are closed.