Всесвітній день письменника

By:

3-го березня відзначаємо Всесвітній день письменника – свято, яке є професійним не тільки для письменників, журналістів, але й для всіх, хто любить літературу, захоплюється художнім словом, читає, пише, декламує.

Здобувачі освіти Луцького вищого професійного училища  люблять читати художню літературу, вивчають творчість українських та зарубіжних письменників, пробують власні сили у написанні творчих есе, оповідань, заміток до літературних видань.

До Всесвітнього дня письменника в бібліотеці училища було проведено відкрите заняття гуртка юних журналістів “Слово, моя ти єдиная зброє…”. Завбібліотекою Тетяна Василівна Семенюк розповіла присутнім про значення творчості українських письменників для розвитку і становлення української нації, про роль літератури у формуванні колективної свідомості громадян; висвітлила цікаві факти про кількість написаних творів найвідомішими письменниками світу; ознайомила присутніх із багатим  бібліотечним фондом училища і  запросила їх стати активними читачами.

З метою вшанування і популяризації творчості українських письменників у групі-17 (професія: слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) класним керівником Васильчук Марією Іванівною було проведено годину спілкування на тему “Історія українського письменства у цифрах і датах”. Учні підготували цікаві повідомлення про  життя і творчість Тараса Шевченка, Лесі Українки, Валер’яна Підмогильного, Олеся Гончара, Василя Шкляра, Володимира Лиса та багатьох інших українських письменників,  які зробили великий внесок в історію розвитку української літератури та національної культури.


Comments are closed.