Міжнародний день лісів 

By:

Ліс – це душа планети. Його раціональне й розумне використання дарує людям тепло й затишок, а неконтрольована вирубка веде до величезних проблем.

   У Міжнародний день лісів, який щорічно відзначаємо 21 березня, учні групи-18 (професія: оператор з обробки інформації та програмного забезпечення) Луцького вищого професійного училища разом з майстром виробничого навчання Мазур Світланою Павлівною та класним керівником Чвир Інною Костянтинівною побували на інформаційному брифінгу “Ліси та лісове бджільництво”, який проходив у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. До уваги відвідувачів були запропоновані цікаві лекція, презентація про користь лісу та товарів і послуг, отриманих з нього. Присутні дізналися багато цікавих фактів про старовинну форму лісового бджільництва, бортництва.
   Працівниками бібліотеки була проведена екскурсія, під час якої здобувачі освіти ознайомилися з інформаційним центром “Вікно в Америку”, побували у відділах іноземної літератури, міського абонементу, літератури з питань мистецтва. Приємне враження справили на відвідувачів виставки робіт луцьких художників Віктора Шевця та Віталія Мельника, які зараз проходять у бібліотеці.

Comments are closed.