Правила знати – за життя дбати

By:

Сьогодні, у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, наше училище відвідали представники Патрульної поліції у Волинській області.

Інспектори відділу зв’язків з громадськістю Олександр Таровський та Олександра Ліпичзавітали до учнів 17 та 18 груп з метою розповісти про правила дорожнього руху. Вже з перших хвилин зустрічі розмова перетворилася на «живе» спілкування й відбувалась у форматі «питання-відповідь».

Учнів цікавили різні питання: про посвідчення водія, автошколи,керування велосипедом, мопедом, мотоциклом, які так полюбляє молодь, штрафи за порушення ПДР тощо. Патрульні розвіювали міфи про ремень безпеки і пояснили, чому ж так багато є правил дорожнього руху. Адже кожне написане правило – це чиєсь життя. Наприклад, острівці безпеки з’являються в тих місцях, де сталося найбільше аварійних ситуацій.

Наші здобувачі освіти були дуже активними під час зустрічі. А коли патрульні поліцейські дізналися, що учні однієї з груп, а саме 18, опановують професію «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», то побажали їм освоїти не тільки водійську справу, а й щоб вони навчилися водійській етиці на дорозі.


Comments are closed.