«Вклоняємося доземно українському солдату»

By:

19 лютого 2016 року у читальному залі бібліотеки відбулася презентація книги, присвяченої захисникам Вітчизни «Вклоняємося доземно українському солдату». Книга видана колективом Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія».

Це перша книга про українських захисників, справжніх патріотів, які боронять незалежність та цілісність нашої держави на сході країни. До видання увійшли замальовки та нариси військових журналістів про героїв війни на гарячому українському Донбасі.

З вуст капелана батальйону «Січ», настоятеля храму Преподобного Іова Почаївського, отця Олександра Вронського прозвучала правдива розповідь про події, що відбувалися на сході нашої держави. Будучи учасником АТО, він  наголосив, що те, що коїться на нашій землі є довічною боротьбою життя і смерті, минувшини і майбуття, правди і брехні, честі і злочинства, підлості і гідності. І Україна в цій боротьбі переможе.

Учні та вчителі підготували вірші про воїнів АТО. На фоні проникливих музичних композицій про захисників держави, зворушливо звучала поезія у виконанні учня 28 групи Колодинського Олега.

До уваги учасників виховного заходу книжкова виставка «Душу й тіло ми положимо за нашу свободу…»


Comments are closed.