“Екологічна варта” на охороні довкілля

By:

“Зелена трансформація в повоєнній Україні: ідеї, перспективи” – такою була тема заняття гуртка “Екологічна варта” (керівник: Ковальчук Наталія Петрівна) Луцького вищого професійного училища. Захід відбувся  в  рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти. Гуртківці  обговорили питання про дослідження цінностей та практик охорони довкілля в умовах війни та повоєнного відновлення України, ознайомилися з інформацією про наслідки воєнних дій для  довкілля, з досвідом держав ЄС та законодавчими аспектами реалізації цього питання.
Надовго запам’ятається  здобувачам  освіти  екскурсія у Волинський обласний еколого-натуралістичний центр. Тут учні побували на виставках,  оглянули  експозиції, відвідали майстер-клас з гончарної справи.  Екскурсанти мали  можливість ознайомитися  з “Червоною книгою України”. Вразив той факт,  що, за даними  науковців, внаслідок війни понад 80 видів рослин і тварин на території  України знаходяться на грані зникнення.
Здобувачі освіти розпочали  науково-пошукову роботу з питань охорони довкілля в умовах війни та відновлення природних ресурсів у післявоєнний період.


Comments are closed.