By:

Для методичного супроводу навчально-виховного, виробничого процесу та якісної підготовки кваліфікованих робітників бібліотекою організовано підписку на педагогічну пресу: «Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти та науки України», науково-методичний журнал «Професійно-технічна освіта», журнал із серії «Шкільний світ» – «Профтехосвіта», часопис «Управління освітою», в яких розміщенні нормативні та методичні матеріали для успішної роботи педагога.

В рубриці «Виробниче навчання» можна знайти різноманітні навчальні проекти, управління інноваційних технологій, дидактичне забезпечення навчального процесу та досвід роботи майстрів виробничого навчання.

Досвід роботи практичних психологів ПТНЗ відтворює рубрика в цих виданнях «Психологічний супровід», а також матеріали газети «Шкільному психологу і усе для роботи». Почерпнути безліч інформації рекомендується в журналах «Дивослово», «Позакласний час », «Біологія», «Хімія», «Все для вчителя», «Краєзнавство. Географія».

До уваги користувачів бібліотеки щомісячний науково популярний журнал для радіолюбителів «Радіоаматор», міжнародний електротехнічний журнал «Електрик», «Радіокомпоненти», «Україна електро», «Автомайстер».

Запрошуємо ознайомитися з новинками літератури, завітавши на перегляд нових книжкових видань в читальному залі бібліотеки училища.


Comments are closed.