УРОЧИСТА ЛІНІЙКА ТА ПЕРШИЙ УРОК

By:

УРОЧИСТА ЛІНІЙКА

ТА ПЕРШИЙ УРОК: «Від проголошення Незалежності до нової України»

 

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна.

 

Одна від Заходу й до Сходу

Володарка земель і вод –

Ніхто не ділить хай народу,

Бо не поділиться народ.

 

1 вересня 2016 року в нашому училищі відбулася традиційна урочиста лінійка з нагоди святкування початку навчального року. Цей день щороку стає справжнім родинним святом, коли збираються разом педагоги, учні, батьки, представники роботодавців, духовенство.

Директор училища Володимир Романюк звернувся до учнів з святковою промовою, згадавши про вкрай складні події, які відбуваються на теренах рідної держави.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх загиблих воїнів, які віддали життя,у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

З вітальними словами до учнів та батьків звернулися також: заступник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Ткачук О., директор Волинського обласного центра зайнятості Кучмук Р., провідний спеціаліст управління персоналом дочірнього підприємства автоскладального заводу №1 корпорації «Богдан Моторс» Коширець Р., представник Волинського обласного військового комісаріату, учасник АТО Маринюк А.

Протоієрей Свято-Іллінської церкви м.Луцька отець Валентин благословив учнів на успішне навчання та скропив свяченою водою всіх присутніх на святі.

Прикрасили свято першого дзвоника патріотичні естрадні номери, а шеренги учнів густо рясніли вишиванками та національною символікою.

Цікавий перший урок за темою: «Від проголошення Незалежності до нової України» в актовій залі училища для учнів першого курсу провели: в.о. заступника директора з НВР Мельничук О., викладач історії Павлович Л., та викладач української мови та літератури Романюк В..

Свято справило приємне враження на учнів, батьків, гостей, всіх присутніх.

 

З ПЕРШИМ ВЕРЕСНЯ!

 


Comments are closed.