ЗАЯВИ ПРО СЕБЕ І СВОЮ ПРОФЕСІЮ

By:

З метою підвищення професійного рівня підготовки кваліфікованих робітників з професій ресторанного господарства, обміну досвідом, набуття нових фахових навичок Волинським обласним осередком Асоціації кулінарів України 14 жовтня 2016 року проводився VII обласний фестиваль «Заяви про себе і свою професію» в рамках свята «Бурштинова осінь» на території  ресторації «Добра  хата» Миколи  Находа.

Серед запрошених на свято, професійно-технічних навчальних закладів Волинської області, взяло участь і наше Луцьке Вище професійне училище.

Під керівництвом майстрів виробничого навчання Наталії Кравчук  та Надії Боярчук учні груп 31 та 33 з професії кухар, кондитер показали свою високу фахову майстерність у таких конкурсах фестивалю:

  • уха по-козацьки від Луцького ВПУ;
  • конкурс по карвінгу серед учнів профтехзакладів «Осіння композиція»;
  • виставка-продаж кондитерських виробів, кошти якої підуть для підтримки бійців АТО;
  • арт-клас сучасного кулінарного мистецтва.

 

 

За участь у конкурсі по карвінгу «Осіння композиція» наша учениця 13 групи, Омелянюк Оксана, нагороджена дипломом за зайняте ІІ місце. Також президентом Асоціації кулінарів України Миколою Пересічним було нагороджено дипломом Луцьке вище професійне училище за зайняте ІІ місце в Арт-класі «Кондитерське мистецтво».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!


Comments are closed.