Сайти з пошуку роботи

ВЕБ-САЙТИ

з пошуку роботи та працівників в Україні і за кордоном

ви можете скористатися сервісами пошуку вакансій або підбору персоналу, отримати додаткову корисну інформацію щодо складання резюме, участі у тренінгах та семінарах, укладання трудових угод

http://rabota.ria.ua – пошук роботи та працівників у регіонах України, розміщення вакансій та резюме, трудове законодавство.

http://www.rabotaplus.com.ua/ – пошук  роботи і підбір персоналу в Україні, Києві. Статті і поради шукачам роботи, розміщення резюме, вакансій, каталог й замовлення тренінгів.

http://rabota.com.ua – пошук вакансій та кваліфікованих працівників. Розміщення вакансій та резюме, підписка на розсилку. Інформація про тренінги та семінари, тренінги поштою, статті, тестування.

http://job.avanport.com – пошук роботи, персоналу. Статистика вакансій, адреси та вакансії від кадрових агенцій, різноманітні поради щодо пошуку роботи і працевлаштування.

http://www.ukrjob.com, http://www.uajob.org.ua – пошук вакансій та резюме в Україні та за кордоном, розміщення оголошень.

http://www.ukrjob.net – база резюме, вакансій в Україні.

http://jobselector.com/ –  пошук роботи та працівників

http://www.youthcentre.kiev.ua – сайт Київського молодіжного центру праці. Молодіжні програми, постійне й тимчасове працевлаштування, навчання й стажування за кордоном.