Програма «єКнига»
Бібліотека здобувачам освіти. Увага! Розпочато реалізацію програми «єКнига», яка фінансується з державного бюджету та впроваджується засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).
Програма спрямована на удоступнення української книги, популяризацію читання серед молодого покоління, а також розвиток національного книговидання.
У межах програми «єКнига» всі громадяни України, які досягли 18-річного віку, мають право протягом одного року з дня досягнення відповідного віку отримати грошову допомогу від держави на придбання книг українською мовою — у паперовій, електронній або аудіоформі.
Інформація про програму додається, а також доступна за покликанням: https://diia.gov.ua/news/zapustyly-ieknyhu-iak-otrymaty-koshty-na-knyzhky-v-dii














Comments are closed.