ВИШКІЛ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ГРУПИ-23
У Луцькому вищому професійному училищі велика увага звертається на практичні заняття із «Захисту України». Програма предмету насичена й вимагає практичних знань, умінь і використання великої кількості навчального обладнання. Суттєву допомогу у цьому питанні надає Луцький міський молодіжний центр. Вишколи, які у Центрі проводять досвідчені інструктори для здобувачів освіти різних груп училища, вже стали традиційними та систематичними.
Нещодавно відбувся черговий вишкіл для другокурсників, які опановують професію кухаря, кондитера. Учні пройшли базову підготовку з поводження зі зброєю, з домедичної допомоги та інших практичних навичок. Такі тренування – це не просто заняття, це – первинна підготовка молоді до спротиву, до відповідальності та впевнених дій у складних ситуаціях.
Дякуємо Луцькому міському молодіжному центру за тісну співпрацю у справі навчання та виховання патріотичної української молоді.
























Comments are closed.